Teslimat ve Değişim

Teslimat süreci nasıl işliyor?

Lamira Design üzerinden vermiş olduğunuz siparişler Yurtiçi Kargo ile kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra ürün fotoğrafların altında belirtilen iş günü içerisinde gönderilecektir. Vermiş olduğunuz siparişlerin kargo ücreti gönderici ödemeli olarak gönderilir. (Anlaşmalı Kargo Ücreti: 23,78  TL ‘dir.)
Resmi tatil günlerinde Yurtiçi Kargo çalışmamaktadır. Bu nedenle teslimatlar da gecikmeler yaşanabilir. Bu günlere denk gelen özel uygulamalar sitemizde detaylı bilgilendirilecektir.

*Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Ürünümü nasıl değiştirebilirim?

  • Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde değişim gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler İç Çamaşırı,Mayo ve Bikini gibi hijyenik ürünler de yasal olarak iade söz konusu değildir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra hak talep edemez.
  • Değişim için , Sağlık ve hijyen açısından önemli olup; Paketi hasar görmemiş, tüm etiketleri üzerinde ve zarar görmemiş, ürünün kullanılmamış halini aşağıdaki adrese Sürat Kargo (BY LAMİRA TEKSTİL TİC.) adını  kullanarak göndermenizi rica ederiz.

BY LAMİRA TEKSTİL VE TİCARET LTD.ŞTİ.

ALTINTEPE MAH. SIRMAKEŞ SOK.

NO:57/B MALTEPE-İSTANBUL 
0533 945 07 24

İndirimli ürünlerde sadece değişim yapılmaktadır; iade kabul edilmemektedir.

  • İndirimli ürünlerde sadece değişim yapılmaktadır; iade kabul edilmemektedir.
  • Gümrük ve Ticaret Bakanlığının yayınladığı “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” Cayma Hakkının istisnaları bölümünde açıkça belirtildiği gibi firmamız tarafından satılan ürünler Cayma Hakkı kullanılamayan ürünler kategorisine girer.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

Alıcı’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, Alıcı’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Instagram'da Bizi Takip Edin!